Тернополь

другой город UA> Ремонт и строительство

Объявления: Ремонт и строительство, Тернополь

Тип объявления: Только с фото?:
-   
Строительный калькулятор
 
 
   Сортировать по     RSS
Всего: 6
Строительство под ключ, Украина, Тернополь и область ... Подробнее ...
16-05-2023 19:53

Компанія «ДеревоДім» займає провідні позиції на ринку будівництва дерев’яних будинків і бань з оциліндрованого брусу. Ми володіємо повним циклом виробництва, і здатні забезпечити всі етапи реалізації проекту – від створення ескізної документації до здачі будинків під ключ, гарантуючи максимально якісний кінцевий результат за прийнятними цінами.

 
Строительство под ключ, Украина, Тернополь и область ... Подробнее ...
05-08-2018 02:50

Виготовлення, проектування, монтаж металоконструкцій під ключ. Підприємство з багаторічним досвідом у будівництві ТОВ "Стальбудмонтаж" пропонує свої послуги для будвіництва ангарів, складів, зерносховищ, овочесховищ, холодильних камер, автосервісів, автомийок, логістичних центрів, розважальних комплексів, виробничих та побутових приміщень та ін.

 
Строительство под ключ, Украина, Тернополь и область ... Подробнее ...
20-04-2018 14:50 Цена: 100 грн.

Будівництво "під ключ". ТОВ «СтальБудМонтаж» пропонує послуги будівництва приміщень для будь-якого виду діяльності із металевих конструкцій. СТО, автомийки, склади, ангари, зерносховища, овочесховища, тваринницькі комплекси, виробничі приміщення.

 
Строительство под ключ, Украина, Тернополь и область ... Подробнее ...
17-04-2018 16:45

Будівництво складу Тернопіль. Металоконструкції на замовлення. Будівництво господарського приміщення Тернопіль. Монтаж металоконструкцій. Підприємство з виробництва металоконструкцій ТОВ «СтальБудМонтаж» займається проектуванням і будівництвом будь-яких виробничих приміщень, СТО з металоконструкцій власного виробництва.

 
Косметический ремонт, Украина, Тернополь и область ... Подробнее ...
25-06-2013 22:54

робимо підвісні стелі.Шткатурка. шпаклівка. покраска.стяжка.ламінат.електромонтаж. сантехніка.декоративна штукатурка. Швидко якісно і низькі ціни.

 
Капитальный ремонт, Украина, Тернополь и область ... Подробнее ...
08-12-2011 20:01 Цена: 1 грн.

Виконую комплексний євроремонт квартир. Плитка, гіпсокартон, шпаклювання, монтаж санвузлів, електрика, шпалери, ламінат, декоративна штукатурка та ін.Можна частинам -покімнатно, показ роботи.

 
Всего: 6

 
Слов нет, надо видеть